Ja widziany swoimi oczami

Nazywam się Krzysztof Kierus.

Praca, jaką wykonuje jest taka jak mój życiorys: urodziłem się i już ;-)
Nie, nie, nie ma tak dobrze. Aktualnie jestem Adiunktem w Instytucie Chemii Organicznej na Politechnice Łódzkiej , z którą jestem związany od roku 1996.

Zodiak: skorpion - i wszystko jasne. Mam dużo cech skorpiona. Jestem bardzo pamiętliwy (pamiętam, co było przed wojną :-). Przyjaciele moi twierdzą, że jestem tyranem, ale ja tego nie zauważam.

Lubię: muzykę, plane spotting, oraz piwo. To, że lubię nie oznacza, że nadużywam. Z muzyki przekrój moich ulubionych utworów jest bardzo szeroki, od muzyki poważnej, poprzez rap, Metal, Rock, aż po techno. Najczęściej słucham rocka i metalu.

Nie lubię: zimy, pośpiechu, spóźniania się oraz robienia mi zdjęć.
Co innego jak ja stoję po drugiej stronie aparatu. Fotografia była i jest jednym z moich hobby. Zarówno ta dawna chemiczna jak i cyfrowa. Do innych moich zainteresowań należą elektronika i informatyka. I gdzieś tam znajduję czas na moją prace zawodową Chemię, którą też lubię. Ach, i prawie bym zapomniał: Co ja bym zrobił bez moich pszczółek?!

I znalazłem na tym świecie moją jedyną, cudowną i wspaniałą pszczółkę. Kocham Ją, i z tej miłości powstał nasz związek i małżeństwo.

Krzysztof Kierus przy pszczołach Krzysztof Kierus i Małgorzata Kierus

Kiedyś napiszę coś więcej...

Krzysztof Kierus

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2010
Właściciel i wykonawca strony: Krzysztof Kierus